סדנאות אמנות


מרכז האמנות המשותף מציע מגוון רחב של סדנאות אמנות לקבוצות.

רשימת הסדנאות כוללת תחומים שונים, מפיסול במגוון חומרים, דרך רישום וציור ועד סדנאות הדפס. הסדנאות כולן מועברות על ידי אמנים פעילים, מקצוענים בתחומם ומשלבות ידע טכני ויצירה לצד תוכן רעיוני, ערך מוסף וגיבוש קבוצתי. 
הסדנאות מתאימות למבוגרים או בני נוער, לפרטיים ולארגונים. 
מרבית הסדנאות נמשכות שלוש שעות, אך ניתן גם להזמין סדנאות קצרות יותר או ארוכות יותר ואף לבנות יום שלם של פעילות המותאם לקבוצה וצרכיה. 

ניתן להזמין גם:
אירוח מחנה אמנות הכולל סדנאות אמנות ו\או סיור בתערוכה בגלריה (כולל שיח גלריה) ו\או פעילויות ערב בהתאם לבחירה של בית הספר.

יש אפשרות גם לאירוח מחנה אמנות כאשר בית הספר מספק את התוכן בעצמו, תוך שימוש בתשתיות של מרכז האמנות.הסדנאות המוצעות:

סדנאות בנות 3 שעות עם הפסקה אחת

טעימות מעולם הקרמיקה 


טכניקות קבוצות ותלת מימד 


ציור ורישום 


טכניקות הדפס 


צילום ווידאו ארט 

     
אמנות המיצג  
                                                     

סדנאות ערב לגיבוש וכיף יצירתי

צילום- ראוף אבו פנה

סדנאות של שעה וחצי לקבוצה של עד 30 משתתפים. 
פעילות יצירתית ייחודית המספקת הפוגה פעילה ומרעננת ותורמת לגיבוש הקבוצה. 'לצלול אל תוך עולם' – סדנאות יום בנות 6 שעותסדנת "לצלול אל תוך עולם" מאפשרת למשתתפים לפתוח דלתות אל מחוזות חדשים שאינם אפשריים במסגרת של 3 שעות.
יצרנו עבורכם סדנאות יום  מעמיקות עוד יותר של יום שלם (סה"כ 6 שעות) שהן בעצם סדנאות כפולות.
היום מורכב משעה וחצי פעילות, הפסקה קצרה ושעה וחצי נוספות, הפסקת צהריים ארוכה וסדנה נוספת באותה מתכונת.

מחנות אמנות


אנו מקיימים מחנות אמנות לבתי ספר לאמנות ולבתי ספר עם מגמת אמנות לתקופה בת מספר ימים (בין יום לשבוע) בהתאמה לכל בית ספר וצרכיו. אצלנו תמצאו במקום אחד מגוון רחב של סדנאות אמנות מיוחדות, עם מורים בעלי ניסיון רב, והחשוב מכל - אמנים פעילים. הסדנאות נבנו כך שיענו על צרכים משלימים, כאלו שאינם מתקיימים בבית הספר; הסדנאות מאפשרות לתלמידים לחוות מגוון חומרים רחב ושונה, משלבות עבודה בכלים מיוחדים ומלמדים את התלמיד גם אופני חשיבה אמנותיים שיעזרו לו בחזרתו לעשייתו האמנותית בבית הספר; לדוגמא: עבודת צוות, חשיבה מופשטת, התקדמות מרעיון לביצוע, יצירה מהירה של סקיצות ומודלים, ועוד.

"מחנה האמנות היה מוצלח מאוד השילוב של אפשרות לעבוד עם התלמידים באופן עצמאי ולקבל סדנאות מובנות מהמקום עצמו היו המפתח להצלחה. הסדנאות היו מקצועיות וטובות. הציוד והתנאים איפשרו עבודה טובה. 
היה לנו ליווי צמוד כך שיכולנו לקבל תשובה ופתרון לכל בעיה שצצה.
בכל הקשור לאירוח בחדרים וארוחות בחדר האוכל הכל היה בהחלט טוב.
התנאים איפשרו לנו להיות מרוכזים בעשיה והתלמידים חוו מחנה מגוון ואיכותי."

(רענן חרל"פ, רכז מגמת אמנות, תיכון רמון, הוד השרון). 

הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות בנושאים אמנותיים - חברתיים עכשוויים. ניתן ומומלץ להזמין סיור בתערוכה המוצגת, שיכלול שיח גלריה על התערוכה והנושאים הרלוונטיים מתוכה עבור התלמידים. כמו כן מומלץ להזמין סדנה אינטראקטיבית חווייתית בגלריה  העושה שימוש במדיום הצילום בשילוב עם התערוכה המציגה.טל': 04-6372824 |  פקס: 04-6309287 | דו"אל: artgvha@givathaviva.org.il

בברכת למידה מהנה,
צוות מרכז האמנות המשותף, גבעת חביבה.