קורסיםבמשך השנה מתקיימים במרכז קורסי אמנות בתחומים שונים וקורסים בין תחומיים.הקורסים מיועדים ומתאימים לטווח רחב של יכולות: אמנים הרוצים לרכוש זווית חדשה וכלים חדשים, דרך חובבי יצירה ואמנים חובבים, מורים לאמנות, ואנשים מן הישוב שרוצים להכיר,  ללמוד, להתנסות ולהתפתח.
צוות המורים שלנו הוא מנוסה, פלורליסטי והחשוב מכל כולם כאן אמנים פעילים
.
 
הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.

קורסים נפתחים סמסטר ב':

קורס צילום יוצר

12 מפגשים בני 3 שעות
בהנחיית טל בדרק

הקורס הבא נפתח ב-1.4

קורס הצילום עם טל בדרק מקנה כלים טכניים מגוונים ומסייע בגיבוש סגנון אישי. במהלך הקורס נתנסה בצילום חוץ ובצילום סטודיו מבויים ונטעם גם מקסמיו של הצילום האנלוגי וחדר החושך. לצד פיתוח יכולות טכניות והכרות עם ההיסטוריה של הצילום האמנותי, נתוודע לצילום ככלי לביטוי יצירתי-אישי, תוך התמקדות וזיקוק האמירה הייחודית של כל משתתף.

הקורס פתוח לקהל מקצועי וחובב כאחד, המתעניין בצילום ובעל מצלמה דיגיטלית.


קורס הדפס משולב 


טכניקות עבודה | פיתוח דימוי | 
חומר | צבע

12 מפגשים בני ארבע שעות בהנחיית האמן משה רואס

הקורס הבא נפתח ב-5.3

קורס מקיף המקנה יסודות להבנת מרחב ההדפס בהקשריו הרבים. בחלקו הראשון נתנסה ונחקור טכניקות שונות בהדפסה דרך לימוד יסודות העיצוב- קומפוזיציה, צבע, טקסטורה ופיתוח דימוי. 
הקורס פתוח לקהל מקצועי וחובב כאחד,   אין צורך בידע או ניסיון קודמים. ניתן ליישום לאחר מכן בקלות גם מהבית. 
למתקדמים יתאפשר פיתוח מעמיק של מהלכי הדפסה מורכבים וניסוח פרויקט אישי הנשען על חומרי השראה ושפה אישית של כל יוצר במטרה ליצור גופי עבודה מקצועיים בעלי מחשבה סדרתית. 
הקורס יאפשר לכל משתתף לעבוד בצורה חופשית מתוך עולם הדימויים הפרטי.כל מה שלא לימדו אתכם בבית ספר לאמנות

עם האוצרת שרי גולן סריג

קורס אביב - נפתח ב-27.3 


אתם עושים אמנות או שלמדתם אמנות אבל הקריירה שלכם היא לא בדיוק מה שרציתם? ברוכים הבאים למועדון של הרבה מאוד אמנים מוכשרים שיודעים לעשות אמנות נהדרת אבל לא יודעים איך באמת להיות אמנים מקצועיים ולבנות את הקריירה שלהם.


קורסים שנתיים פתוחים להצטרפות לאורך השנה

המעבדה ליצירה קהילתית
איך מעצבים מציאות בקהילה?

מובילי אמנות ותרבות עצמאיים, רכזי תרבות בישובים, מנהלי מחלקות תרבות, מנהלי קהילות, אנשי חינוך בישובים, אמנים הפעילים במרחב הציבורי. 
- מה מחבר אנשים בקהילה גאוגרפית? - איך מגשרים על שוני ורב הדוריות ויוצרים מרחב רלוונטי לכולם?   - איך נחזיר את הלב, התקשורת והקשר של התושבים לחיים הקהילתיים? - איך מחברים בין חינוך לקהילה?
קורס קרמיקה - פיסול ואבניים בשניים

בהנחיית לאוניד גוסין והדס פרוביזור

קורס ערב של קרמיקה עם לאוניד גוסין והדס פרוביזור שני מורים המלמדים בו זמנית. מורה לקדרות ואבניים ומורה לפיסול. צוות מנוסה ומקצועי. מסגרת למידה ועבודה המאפשרת השראה הדדית בין התחומים של קדרות ופיסול.
הקורס הזה הוא הזדמנות ללמידה והעמקה אל תוך לדו שיח יצירתי, כמו גם מקום וזמן להתבונן 'אל תוך' היצירה. * הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.

לפרטים נוספים:

טל': 04-6372824 | דו"אל: artgvha@givathaviva.org.il

* פתיחת הקורסים מותנית במספר משתתפים מספיק