קורסיםבמשך השנה מתקיימים במרכז קורסי אמנות בתחומים שונים וקורסים בין תחומיים.   הקורסים מיועדים ומתאימים לטווח רחב של יכולות: מאמנים הרוצים לרכוש זווית חדשה וכלים חדשים, דרך חובבי יצירה ואמנים חובבים, מורים לאמנות, ואנשים מן הישוב שרוצים להכיר וללמוד. צוות המורים שלנו הוא מנוסה, פלורליסטי והחשוב מכל כולם כאן אמנים פעילים.
 
הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.


'כנפי הדמיון'-קורס צילום 

12 מפגשים בני 3 שעות

בהנחיית טל בדרק

במהלך הקורס נתרגל ונפתח מיומנויות של ידע, טכניקה, רוח ורגש בדרך אל שימוש בצילום ככלי לביטוי יצירתי-אישי, תוך התמקדות וזיקוק הנרטיבים הפנימיים

קורס פתוח לקהל מקצועי וחובב כאחד, המתעניין בצילום ובעל מצלמה דיגיטלית

 


קורס הדפס למתקדמים 

טכניקות עבודה | פיתוח דימוי | חומר | צבע

12 מפגשים בני שלוש שעות
בהנחיית האמן משה רואס
מיועד לבעלי ידע וניסיון במדיום ההדפס בדגש על דפוס משי. קורס ההמשך יאפשר פיתוח מעמיק של מהלכי הדפסה מורכבים. נבצע ניסוח פרויקט אישי הנשען על חומרי השראה ושפה אישית של כל יוצר במטרה ליצור גופי עבודה מקצועיים בעלי מחשבה סדרתית. הקורס יאפשר לכל משתתף לעבוד בצורה חופשית מתוך עולם הדימויים הפרטי. הקורס מיועד לבוגרי קורס הבסיס ו/או לבעלי ידע וניסיון במדיום ההדפס בדגש על דפוס משי.

קורס הדפס למתחילים
מפיתוח דימוי עד דפוס רשת
12 מפגשים בני שלוש שעות
בהנחיית האמן משה רואס
קורס מקיף המקנה יסודות להבנת מרחב ההדפס בהקשריו הרבים. בחלקו הראשון נתנסה ונחקור טכניקות שונות בהדפסה דרך לימוד יסודות העיצוב- קומפוזיציה, צבע, טקסטורה ופיתוח דימוי. 
הקורס פתוח לקהל מקצועי וחובב כאחד, אין צורך בידע או ניסיון קודמים. ניתן ליישום לאחר מכן בקלות גם מהבית


בהנחיית לאוניד גוסין והדס פרוביזור
קורס ערב של קרמיקה עם לאוניד גוסין והדס פרוביזור שני מורים המלמדים בו זמנית. מורה לקדרות ואבניים ומורה לפיסול. צוות מנוסה ומקצועי. מסגרת למידה ועבודה המאפשרת השראה הדדית בין התחומים של קדרות ופיסול.
הקורס הזה הוא הזדמנות ללמידה והעמקה אל תוך לדו שיח יצירתי, כמו גם מקום וזמן להתבונן 'אל תוך' היצירה. 

קורס צורפות
בהנחיית מוניקה יצחקי
תכשיט מבטא אישיות, אופי, עמדה ושייכות של היוצר האמן והלובש הסטודיו ממוקם באווירה כפרית פסטורלית של גבעת חביבה המשדרת יצירה ואמנות. 
 
הלימודים מקנים יסוד והרחבת ידע בתחום הצורפות המאפשרים עיסוק בעיצוב ויצור תכשיטים כמקצוע או כתחביב. 

המעבדה ליצירה קהילתית
איך מעצבים מציאות בקהילה?
 
מובילי אמנות ותרבות עצמאיים, רכזי תרבות בישובים, מנהלי מחלקות תרבות, מנהלי קהילות, אנשי חינוך בישובים, אמנים הפעילים במרחב הציבורי.

- מה מחבר אנשים בקהילה גאוגרפית? - איך מגשרים על שוני ורב הדוריות ויוצרים מרחב רלוונטי לכולם? - איך נחזיר את הלב, התקשורת והקשר של התושבים לחיים הקהילתיים? - איך מחברים בין חינוך לקהילה?

* הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.
לפרטים נוספים:
טל': 04-6372824 |  פקס: 04-6309287 | דו"אל: artgvha@givathaviva.org.il
* פתיחת הקורסים מותנית במספר משתתפים מספיק