קורסיםבמשך השנה מתקיימים במרכז קורסי אמנות בתחומים שונים וקורסים בין תחומיים
הקורסים מיועדים ומתאימים לטווח רחב של יכולות: מאמנים הרוצים לרכוש זווית חדשה וכלים חדשים, דרך חובבי יצירה ואמנים חובבים, מורים לאמנות, ואנשים מן הישוב שרוצים להכיר וללמוד. צוות המורים שלנו הוא מנוסה, פלורליסטי והחשוב מכל כולם כאן אמנים פעילים.
הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.קורס הדפס למתקדמים

קורס דפוס משי - מתקדמים 
טכניקות עבודה | פיתוח דימוי | חומר | צבע
קורס מקיף המקנה יסודות להבנת מרחב ההדפס בהקשריו הרבים. 12 מפגשים בני שלוש שעות.


מיועד לבעלי ידע וניסיון במדיום ההדפס בדגש על דפוס משי. קורס ההמשך יאפשר פיתוח מעמיק של מהלכי הדפסה מורכבים. נבצע ניסוח פרויקט אישי הנשען על חומרי השראה ושפה אישית של כל יוצר במטרה ליצור גופי עבודה מקצועיים בעלי מחשבה סדרתית. הקורס יאפשר לכל משתתף לעבוד בצורה חופשית מתוך עולם הדימויים הפרטי. במהלכו יושם דגש על ניסוח אסטרטגיות הדפסה מתאימות למימוש כל סדרה. יינתן מענה אישי ופרטני על ידי פגישות אישיות כחלק ממהלך השיעור ובהתאם לזמנים מוגדרים. 
הקורס מיועד לבוגרי קורס הבסיס ו/או לבעלי ידע וניסיון במדיום ההדפס בדגש על דפוס משי.

 לפרטים נוספים לחץ כאן
קורס הדפס 
הנחיית משה רואס

קורס מקיף המקנה יסודות להבנת מרחב ההדפס בהקשריו הרבים. בחלקו הראשון נתנסה ונחקור טכניקות שונות בהדפסה דרך לימוד יסודות העיצוב- קומפוזיציה, צבע, טקסטורה ופיתוח דימוי. 

נתמקד בפיתוח וניסוח מהלך אמנתי ביחס לנושא מרכזי, חשיפה לתכנים אמנותיים, מחשבה על מהלכי הפשטה ואלתור בתוך תהליך עבודה מתמשך, בניית דימוי ,הגדרת נושא אישי, העמקה והתרחבות יצירתית. כל זאת בהנחיה קבוצתית ואישית. 

הקורס פתוח לקהל מקצועי וחובב כאחד, אין צורך בידע או ניסיון קודמים. ניתן ליישום לאחר מכן בקלות גם מהבית

 לפרטים נוספים לחץ כאן

קורס קרמיקה - פיסול ואבניים בשניים
בהנחיית ליאוניד גוסין והדס פרוביזור

קורס ערב של קרמיקה עם לאוניד גוסין והדס פרוביזור שני מורים המלמדים בו זמנית. מורה לקדרות ואבניים ומורה לפיסול. צוות מנוסה ומקצועי. מסגרת למידה ועבודה המאפשרת מעבר בין התחומים של קדרות ופיסול ובשילוב ביניהם. 

הקורס הזה הוא הזדמנות ללמידה והעמקה אל תוך לדו שיח יצירתי, כמו גם מקום וזמן להתבונן 'אל תוך' היצירה. 

הוא מתמקד בצורך האישי של כל תלמיד ללמידה אמנותית, התבוננות, שיפור מיומנויות, התמקצעות, וקפיצת מדרגה, כל אחד מן המקום אשר בו הוא נמצא. כמו כן, הוא מכוון אל האפשרות להגיע לאיכות בעבודה עצמאית. להמשך...

לפרטים נוספים לחץ כאן

קורס ציור פיגורטיבי - מרישום ועד צבעי שמן
בהנחיית דורון וולף

קורס ציור שנתי המלמד בדרך משותפת ויחידנית את רכישת יסודות של ציור ורישום, עבודה בצבעי שמן, תוך היכרות והתנסות עם טכניקות וגישות שונות בציור ובאמנות. 

הקורס מיועד למתחילים ולמתקדמים, לחובבי התבוננות והתפתחות דרך אמנות וציור כמו לאמנים וחובבי אמנות שרוצים לרכוש כלי נוסף דרך לימוד עם מורה אמן פעיל. 

מתאים לכל אחד לפי רמתו גם למי שאינו בעל ניסיון קודם. להמשך..

לפרטים נוספים לחץ כאן


Video Lab - קורס ווידאו
 בהנחיית שלומי יואל

Video Lab הינו קורס מעשי שמטרתו להכשיר את המשתתפים ליצירה עצמאית בז'אנרי עשייה קולנועית שונים – תיעודי, דרמטי, ווידאו קליפ, ווידאו ארט, VJ. הקורס מאפשר תהליך מעשי של יצירה אישית / זוגית / קבוצתית. 

מיד מן המפגשים הראשונים מצלמים ועורכים. תוך כדי תהליך העבודה נלמד סוגי עולמות ושפות של עולם הווידאו. להמשך...

 לפרטים נוספים לחץ כאן

קורס אמנות טראש (TRASH ARTׂ)
בהנחיית אפרת מירב

כחלק בלתי נפרד מהחיים בתקופה זו אנו מוקפים ומוצפים בהררי זבל בלתי נתפשים...עולם האמנות, שמעצם טבעו הוא אוונגרד, לא יכול להישאר אדיש לשפע האדיר של חומרי הגלם (הלא הם הטראש והג'אנק...) שאפשר ליצור מהן אמנות ולהתבטא בעזרתם. 

שימוש בחומרים ואובייקטים קיימים - ready made, שימוש בישן כדי ליצור חדש; כל אלה מקבלים תוקף כמו גם יוצאים מההקשר ה "ילדותי" שעד כה נקשר בהם והופכים להיות חלק דומיננטי בשדה האמנות העכשווי. 

הקורס הוא הזמנה למסע בארץ הפלאות של אמנות הטראש. להמשך..

לפרטים נוספים לחץ כאן


קורס צורפות
בהנחיית מוניקה יצחקי

תכשיט מבטא אישיות, אופי, עמדה ושייכות של היוצר האמן והלובש הסטודיו ממוקם באווירה כפרית פסטורלית של גבעת חביבה המשדרת יצירה ואמנות. 

הלימודים מקנים יסוד והרחבת ידע בתחום הצורפות המאפשרים עיסוק בעיצוב ויצור תכשיטים כמקצוע או כתחביב. להמשך..

 לפרטים נוספים לחץ כאן

* הקורסים מוכרים לגמול במסלול אישי.
לפרטים נוספים:
טל': 04-6372824 |  פקס: 04-6309287 | דו"אל: artgvha@givathaviva.org.il

* פתיחת הקורסים מותנית במספר משתתפים מספיק