צילום איטי- סדנת צילום והקשבה


סדנה בת שלוש שעות
מנחה- טל בדרק

כל הזמן אנחנו מצלמים - מיליוני תמונות יוצאות מדי יום ממיליארד מכשירי טלפון קטנים שכל אחד מאיתנו מחזיק בכיס. רוב רובן של התמונות הללו משמשות לתקשורת פשוטה - מה אכלנו הרגע, מה אנחנו עושים ממש עכשיו בבית או ברחוב, הבגד שראיתי בחנות, מה מחוץ לחלון במלון בקרואטיה ועוד ועוד ועוד… עד שהתמונות מאבדות כבר מערכן וכל תמונה הופכת להיות רק עוד חלקיק בזרם אינסופי של נהר שטחי וחסר ייחוד.
במהלך שלוש שעות נדבר על צילום יוצר ומשמעותי - איך מאיטים, איך מתמסרים להתבוננות עמוקה בעולם, איך מגלים דברים שמסתתרים מתחת לפני השטח ואולי נגלה דבר אחד או שניים על עצמנו. והכל דרך שימוש בצילום יוצר כאמצעי לגילוי עצמי וביטוי אישי.בסדנה נתרגל צילום תוך כדי שוטטות והקשבה, נצפה בצילומים יחד ונחווה את השפעתו של "חדר המראות" - תרגיל בו נקבל משוב מעורר מחשבה מיתר המשתתפים.על טל בדרק  

בעל נסיון בתחומים מגוונים בשדה הצילום- צילום אמנותי, צילום תיעודי לכלי תקשורת, צילום טכני ומסחרי, עיבוד תמונה מקצועי ועוד. 
טל עוסק שנים רבות גם בצילום אנלוגי. 
הקים ומנהל את קבוצת הפייסבוק השוקקת "חדר-חושך", מתוך תחושת שליחות להעלאת המודעות בקרב ציבור הצלמים בארץ לנושא. עוסק ביחס בין התבוננות פנימית וחיצונית לצילום. 
חבר קיבוץ עין-שמר.


טל בדרק פייסבוק
על קבוצת הצילום "חדר חושך"