חסר רכיב

הדרכות וסיורים

הדרכות פעילות וסיורים בגלריה

חוויה אינטראקטיבית בגלריה GH גבעת חביבה לאמנות:

סיורים והדרכות פעילות: 3 שעות (מורחבת), שעה וחצי (מקוצרת)


גלריה GH גבעת חביבה לאמנות היא חלל מעבדה לשאלת שאלות גדולות, בתערוכות המשקפות נושאים משמעותיים בחברה המגוונת והמורכבת שלנו. הגלריה יוזמת, מפיקה ומציגה תערוכות עכשוויות בעלות תפיסה חברתית משותפת של אמנים מכל החברות תוך שהיא משמשת מגדלור עבור אמנים מן החברה היהודית והערבית במשותף. במחזור התערוכות שלנו 6 תערוכות אמנות בשנה. אנו מציעים פעילות מעשירה ומעמיקה בתערוכה, בה חווים המשתתפים רמות שונות של חוויה אינטואיטיבית וקוגניטיבית, כאשר ההדרכה מותאמת לאופי הקבוצה. תוכן ההדרכה עוסק ב"קריאת התערוכה" דרך שאלות ותובנות שונות של אוצרות וביקורת. ההדרכה כוללת סיור חוויתי, בחירות על פי חיבור אישי לעבודות ספציפיות, שיח דינמי משותף ו"כניסה והשפעה" על העבודה באמצעות מדיום הטלפון החכם.

הדרכה מורחבת בתערוכה כוללת בנוסף:
  • 'חתימה אישית': פעילות סדנאית המתאימה באופן ספציפי לכל תערוכה; אפשרות ליצור בהשראת התערוכה, המדיום שלה או התוכן שלה, אל המקום בו היא פוגשת אותי, את סיפורי ותחושתי. (על פי רצון הקבוצה ניתן ליצור עבודות אישיות או עבודה קבוצתית משותפת)

  • תצפית וסיפור באנדרטת חביבה רייך: מבט אל הקמפוס והמרכזים השונים, עם הסבר היסטורי, ארכיטקטוני ואמנותי על המקום ומשמעות ארגון גבעת חביבה ועשייתו בשטח בתחום חיים משותפים וחברה המשותפת בישראל.

טופס ליצירת קשר

אנא מלא את הטופס לפניך ונחזור אליך בהקדם

נא להסתפק בקבצים

קוד ביטחון
חסר רכיב