חסר רכיב

גלריה גבעת חביבה לאמנות - ינואר 2023

התערוכה צפונות אדמה שיצרה הדים מרשימים מאד באוצרותם של מיכל ניב ואבנר זינגר, ובהשתתפותם של 10 אמנים יהודים ועבים היוצרים בחומרי האדמה של צפון הארץ, חתמה את הצגתה באירוע נעילה עם מופע מוסיקלי של המוסיקאי הגלילי המשובח ג'ורג סמעאן בערבית וערבית יחד עם שיח גלריה מרגש במיוחד, באירוע של 100 משתתפים ששמעו, דיברו ואף רקדו!

נשים עושות שלום בגלריה גבעת חביבה לאמנות

כ- 50 "שכנות של שלום" - ערביות ויהודיות מג'ת, בקה, ואדי ערה, מנשה, עמק חפר וחוף הכרמל ביוזמת נשים עושות שלום - נפגשות בתערוכת "צפונות האדמה" מקבלות הדרכה מליאן שארקיה ויוצרות בהשראת התערוכה.

ממש עכשיו נפתחה תערוכה חדשה- AIR 1 בה מוצגות עבודותיהם של 10 יוצרים במדיומים: רישום, פיסול, וידאו, מיצב, קרמיקה, צורפות, הדפס, צילום, ציור. התערוכה מספרת את קולם של אמנים צעירים בימינו.
העבודות בתערוכה הן אינדיבידואליות לחלוטין, אך בו זמנית הן חולקות חזון משותף של המציאות הנוכחית והמורכבות הקיומית שהיא מקפלת בתוכה. תערוכה משותפת כזו, יכולה אולי במיוחד בימים אלו, לפעול כסוג של מתווכת לאותה מורכבות חיים, כאשר היא משתפת בשאלות האישיות שמעסיקות את האמנים. שאלות על יחד, שונות, שייכות, ייחודיות ומשמעות; כמו גם על כאב ואיך לא- זהות. 

שיח גלריה ב-18.2
להזמנת סיורים, הדרכות אינטראקטיביות וסדנאות בהשראת התערוכה לקבוצות –
אילנה  בטל:  | 052-5324512  artgivathaviva@gmail.com
עוד על התערוכה כאן

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב