חסר רכיב

קורס פיתוח רעיוני וליווי אמנותי ליוצרים בהנחיית מיכל ניב

עם האמנית מיכל ניב - לדף האמן כאן

הקורס ייפתח ייפתח ב-נובמבר 2024, בימי שישי אחת לחודש.

מחיר הקורס: 2160 ש"חמתוך זיהוי הצורך של יוצרים לצאת מבדידות הסטודיו ומהעבודה האישית אל שיח קבוצתי ולאפשר דיאלוג וליווי מקצועי, מציע הקורס תהליך ממושך ומעמיק של ליווי בתהליכי היצירה סביב נושא אישי, שיבחר על ידי כל אחד מהמשתתפים.
הקורס מיועד ליוצרים בחומר קרמי בפרט ולעוסקים בפיסול/ עיצוב בכלל.
הקורס מתאים לכל יוצר פעיל, בשלבים שונים בהתפתחות שיצירה בחומר היא חלק משגרת חייו, במידה והוא מחויב לעבודה עצמאית בין המפגשים.
הקורס יקנה כלים להתבוננות ולהבעה ובאמצעותם שכלול השפה האישית יחד עם דיוק היכולת לתקשר את הרעיונות בדיאלוג, בשיח הקבוצתי ובכתיבה. בנוסף, יבחנו במהלכו מגוון אסטרטגיות ופתרונות הצבה של פרויקט בחלל תצוגה.
במהלך השנה נחשף לרעיונות חדשים ונשוחח על תרבות חומרית, דרך הרצאות קצרות, פרזנטציות ממוקדות של חברי הקבוצה. המשתתפים יקבלו הנחייה פרטנית, וייהנו מההפריה ההדדית שמציע שיח קבוצתי בפורום בטוח ומפרה.
בזמן שבין מפגש למפגש יתקדמו המשתתפים באופן עצמאי ויביאו איתם את תוצרי התהליך למפגש הבא.

על המנחה:
מיכל ניב, יוצרת רב תחומית, אוצרת, בעלת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ותואר שני באמנות רב תחומית עם התמחות בקרמיקה ותת- התמחות בצורפות. עוסקת שנים רבות בהוראת עיצוב, קדרות, פיסול וחשיבה יצירתית. לימדה בעבר במכון הטכנולוגי בחולון, באוניברסיטת סן-חוזה סטייט בקליפורניה, בסטודיו לקרמיקה של יח׳ החוגים של מוזיאון ת״א ובמספר מרכזי אמנות ובתי ספר בארה״ב. כיום מלמדת בבית הספר לקרמיקה במרכז המשותף לאמנות בגבעת חביבה ובסטודיו הפרטי. אוצרת תערוכות.


רוצים לשמוע עוד? דברו אתנו.

   הטלפון שלנו: 04-6372824

  הווטסאפ שלנו למשלוח הודעה כאן

  דרך מייל artgvha@givathaviva.org.il

טופס ליצירת קשר

אנא מלא את הטופס לפניך ונחזור אליך בהקדם

נא להסתפק בקבצים

קוד ביטחון

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב