חסר רכיב

שפה כפולה

תערוכת קרמיקה והדפס  2023

 

פתיחה: 30.6.22 , שישי, בשעה 11:00

אוצרים: אבנר זינגר ומשה רואס

 

ביום שישי, ה- 30.6.23, תיפתח בגלריה גבעת חביבה לאמנות התערוכה 'שפה כפולה' - התערוכה השנתית של  לומדי הקרמיקה וההדפס, המפגישה בין שפות חומריות וחזותיות שונות. המבקרים מוזמנים להתרשם ממגוון מרהיב של כ-500 עבודות, שנוצרו כולן בעבודת יד מוקפדת, הנפרסות על פני חמישה חללים.

מעל 200 לומדות ולומדים מגיעות ומגיעים מידי שבוע למרכז המשותף לאמנות בגבעת חביבה על מנת לחקור, להתנסות, לשוחח ולחדד שפת יצירה אישית ותרבות חומרית. השפה הנובעת מן החומר וממגע היד בו, שפתו הרעיונית של כל יוצר, השפות החדשות הנבראות מתוך המפגש בין חומרים ומדיות שונות, שפת הטכניקה והטכנולוגיה, שפתם של האור העובר דרך הרשת והחום המופק מהתנור מייצרות כולן יחד שיח מרתק. תוצרי שנה של לימוד ושיח אומנותי, בריבוי הקולות המיוחד של תלמידינו, מוצגים בתערוכת סוף השנה. 

המרכז המשותף לאמנות בגבעת חביבה, הפועל מעל שלושה עשורים, הוא בית של יוצרות ויוצרים, המאמינים בתקשורת מרובת קולות ובערכיה של חברה משותפת. אנו מאמינים בתפקידה של אמנות לבנות גשרים בין אנשים ובין עולמות. בנוסף אנו מאמינים בכוחן המופלא של המלאכות בחומר להניע דעות רגשות ורעיונות, ולהרחיב את ראיית הטוב.

שפה יוצרת מציאות


לסיור הווירטואלי בתערוכה בקרו:
לטקסט אוצרות המלא כאן


לתמונות מהתערוכה כאן

 

_________________________

●      להזמנת הדרכות אינטראקטיביות וסדנאות בהשראת התערוכה לקבוצות –
אילנה  בטל: 052-5324512   artgivathaviva@gmail.com

_________________________

פתיחה: יום שישי 30.6.23,  11:00

מקום: גלריה גבעת חביבה לאמנות.

אוצרי התערוכה: אבנר זינגר ומשה רואס

אוצרת הגלריה: ענת לידרור

נעילת התערוכה: 2.9.23


لغة مزدوجة

Dual Language

שפה כפולה

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב