שדה האמנות הישראלי ויחסי יהודים ערבים בעת משבר
נמצאו 10 תוצאות
תערוכה קבוצתית
ערב הקרנות עבודות וידאו בנושא גבולות וטריטוריה שבת - 2.3.24 | 18:30 מבין העבודות שיוצגו: אישה / יואב אפרתי | חיבוקים / רותי סלע | אור - מו - נימ / יהלי נסים קובלינר | Drop the Monkey / גיא בן נר | ההב...
עוד מחוויותיה של קבוצת הרזידנסי שלנו שביקרה באום אל פחם לפני שבוע: פתחנו בסטודיו של פריד אבו שקרה, הסתובבנו בסטודיו רחב הידיים שלו, נגענו ביצירות ובחומרים לאחר מכן ישבנו איתו לשיחה שבה הוא שיתף אותנו ...
בשבוע שעבר הגענו עם תוכנית הרזידנסי ליום סיור בתל אביב. פתחנו את היום בהצצה לעבודה חדשה - פרידות, של סתיו סטרוז בוטרוס שטרם נצפתה על ידי הקהל ועוסקת ביצירה של אמנות חדשה בעת מלחמה. לאחריה שוחחה הקבוצה...
קבוצת ה רזידנט ים 2024 מחזור 2 בשבוע 2 לתוכנית ביום סיור, השראה ומפגש - הפעם בתל אביב! יום גדוש, נסיעה משותפת עם הרבה מראות עיניים, שיחות על רוח וחומר ומפגשים עם אוצרות ואמניות הפועלות בשדה העכשווי. ~...
בשישי האחרון הצלחנו לגרש מעט את החושך ולהאיר את המרחב החיצוני והפנימי עם מופעים מקסימים של תיאטרון רחוב וקרקס בחסות אירועי קיפוד הזהב. התחלנו עם המופע הנפלא של 'החנונים' שמשלב אקרובטיקה וליצנות, בכיכו...
שמחנו לארח אצלנו במרכז המשותף לאמנות את תלמידי ותלמידות מגמת האמנות של תיכון תמר האנתרופוסופי מהוד השרון. זהו מחנה האמנות הראשון שמגיע אלינו מתחילת שנת הלימודים ואנו שמחים שהצלחנו לקיים אותו כפי שתכננ...