חסר רכיב

סדנאות אמנות

המרכז המשותף לאמנות המשותף מציע מגוון רחב וייחודי של סדנאות אמנות לקבוצות. 
דוגמה לסדנת אמנות: 


המרכז שוכן בקמפוס הפסטורלי של מרכז החקר והחינוך לחברה משותפת - גבעת חביבה ומציע בין שלל פעילויותיו, סדנאות אמנות ייחודיות לקבוצות של מבוגרים ולקבוצות של ילדים ובני נוער. 

ייחודו של המרכז הוא בכך שהוא עוסק במשותף בין קבוצות, תרבויות בחברה בדגש מרכזי בתחום היהודי ערבי. הוא חובר לקהלים רב תרבותיים דרך מגוון רחב של מדיה חזותית ובמקביל מאפשר מרחב בטוח לחוות בו אמנות המשקפת את החברה הרב גונית והמאוד מורכבת בה אנו חיים. 

מטרותינו במרכז לאמנות הן לחקור רעיונות, לחצוב אוצרות תרבותיים, לאצור תערוכות, לאסוף לחבור ולהנגיש אמנות בדרכים חווייתיות ומעשיות -- דרך שימוש בכוחה האוניברסלי, להרשים, לטלטל, לשאול ולהשפיע. המרכז לאמנות גבעת חביבה מורכב מגלריה, סטודיו רב חללי רחב ידיים לקרמיקה, כיתות לאמנות רב תחומית, סטודיו שיתופי וגן פסלים. 

רשימת הסדנאות כוללת תחומים שונים, מפיסול במגוון חומרים, דרך רישום וציור ועד סדנאות הדפס. הסדנאות כולן מועברות על ידי אמנים פעילים, מקצוענים בתחומם ומשלבות ידע טכני ויצירה לצד תוכן רעיוני, ערך מוסף וגיבוש קבוצתי.

הסדנאות מתאימות למבוגרים או בני נוער, לפרטיים ולארגונים. מרבית הסדנאות נמשכות שלוש שעות, אך ניתן גם להזמין סדנאות קצרות יותר או ארוכות יותר ואף לבנות יום שלם של פעילות המותאם לקבוצה וצרכיה. 

ניתן להזמין גם: אירוח מחנה אמנות הכולל סדנאות אמנות ו\או הדרכה פעילה בגלריה סביב התערוכה המציגה ו\או פעילויות ערב בהתאם לבחירה. יש אפשרות גם לאירוח מחנה אמנות כאשר בית הספר מספק את התוכן בעצמו, תוך שימוש בתשתיות של המרכז המשותף לאמנות. 

ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס מקוון כאן

מבחר הסדנאות ע"פ תחומים ומשך:
חסר רכיב